Wydrukowałeś mój model? Zachęcam do podzielenia się wrażeniami/zdjęciami na jego temat w zakładce realizacje/komentarze :) Każda opinia motywuje mnie do dalszego działania ;) Dziękuję :)
Model zaprojektowany, lecz jeszcze nie został wydrukowany przeze mnie i nie został przetestowany.
W najbliższym czasie pojawią się zdjęcia wydrukowanego elementu, w razie potrzeby, zostaną naniesione wszelkie poprawki.